Plaćena stručna praksa u Rusiji

26/06/2015 14:58

Plaćena stručna praksa u Rusiji

Global Talent, program stručnih praksi, studentima nudi priliku za profesionalno iskustvo iz oblasti predavanja engleskog jezika u Novokujbiševsku, u Rusiji.

Tokom prakse, studenti će biti u obavezi da predaje engleski jezik različitim grupama koje će biti podeljene prema nivoima znanja – osnovni, srednji, viši i napredni nivo.

Student će držati predavanja engleskog jezika radnicima u kompanijama, kao i kreativna predavanja deci u školama stranih jezika.

Radno vreme studenta tokom prakse odvijaće se radnim danima po dogovoru.

• Plata iznosi 370 dolara.
  • Praksa traje 52 nedelje.
  • Na praksu se mogu prijaviti studenti završnih godina i diplomci koji imaju do 29 godina i čije je znanje engleskog jezika na visokom nivou.

Više informacija o ovoj i drugim praksama koje nudi Global Talent, kao i prijavljivanje, nalazi se na sajtu.

Sve potrebne informacije mogu se dobiti i preko sledećeg kontakta:

Nikola Bokan

Potpredsednik za globalni program stručnih odlazećih praksi

Mob: +381 63 14 54 484

Ostale prakse pogledajte OVDE.

26/06/2015 14:58