Novi Sad: Pripremna nastava na Pravnom fakultetu

08/02/2017 09:40

Novi Sad: Pripremna nastava na Pravnom fakultetu

Pravni fakultet Univerziteta u Novom Sadu organizuje pripremnu nastavu za polaganje prijemnog ispita za upis na Fakultet u akademsku 2017/2018. godinu.

Zainteresovani kandidati mogu pohađati pripremnu nastavu iz predmeta Istorija i Ustav i prava građana.

Pripremna nastava u ciklusima

Pripremna nastava na Pravnom fakultetu održavaće se po ciklusima od kojih će svaki trajati tri dana i svi ciklusi će biti isti: iz predmeta Istorija pripremna nastava će trajati 9 časova (tri časa po danu), kao i iz predmeta Ustav i prava građana.

Prvi ciklus

Prijave za prvi ciklus pripremne nastave otvoren je do 8. marta, a nastava će se održavati subotama – 11, 18. i 25. marta, sa početkom u 9:30 časova – Istorija i od 12 časova Ustav i pravo građana.

Drugi ciklus

Prijave za drugi ciklus pripremne nastave otvoren je do 10. maja, a nastava će se održavati subotama – 13, 20. i 27. maja sa početkom u 9:30 časova – Istorija i od 12 časova Ustav i pravo građana.

Treći ciklus

Prijave za treći ciklus pripremne nastave otvoren je do 15. juna, a nastava će se održati 19, 20. i 21. juna (ponedeljak, utorak i sreda), sa početkom u 9:30 časova – Istorija i od 12 časova Ustav i pravo građana.

* Postoji mogućnost da se termini za treći ciklus pripremne nastave promeni usled datuma polaganja maturskih ispita za srednje škole.

Pripremna nastava na Pravnom fakultetu Univerziteta u Novom Sadu plaćase 10.000 dinara, koje je potrebno uplatiti na žiro račun Fakulteta: 840-1627666-13, poziv na broj 77, po modelu 97.

Za dodatne informacije o pripremnoj nastavi obratiti se koordinatoru za pripremnu nastavu Milanu Milutinu slanjem mejla na adresu [email protected].

Prijavni obrazac za pripremnu nastavu nalazi se OVDE.

08/02/2017 09:40