Cena prijemnih ispita na fakultetima Univerziteta u Nišu

22/06/2017 09:53

Cena prijemnih ispita na fakultetima Univerziteta u Nišu

Aktivnosti u okviru prvog upisnog roka na svim fakultetima i univerzitetima u Srbiji počinju prijavljivanjem kandidata za polaganje prijemnog ispita.

Nakon roka za prijavljivanje koji je na fakultetima Univerziteta u Nišu u periodu od 21. do 23. juna, dolaze na red i prijemni ispiti za koje kandidati moraju platiti i određenu naknadu.

Cena prijemnih ispita na fakultetima u Nišu

Prijemni ispiti će se na svim fakultetima održati u periodu od 26. juna do 1. jula, a kandidati o tačnom datumu polaganja mogu saznati više na fakultetu za koji konkurišu.

Nakon objavljivanja konačnih rezultata održaće se i upis budućih studenata, a fakulteti će tada objaviti sva preostala slobodna mesta kako bi se održao i drugi upisni rok za kandidate koji se u prvom roku nisu nigde upisali.

22/06/2017 09:53