Novi Sad: 56 godina postojanja FTN-a

20/05/2016 09:43

Novi Sad: 56 godina postojanja FTN-a

Fakultet tehničkih nauka Univerziteta u Novom Sadu obeležava 56 godinu postojanja, Svečanom akademijom koja će se održati u petak, 20. maja.

U amfiteatru “Nikola Tesla” sa početkom u 12 časova održaće se Svečana akademija na kojoj će biti uručene nagrade profesorima, asistentima i studentima koji su ostvarili zapažene rezultate u 2015. godini.

Biće dodeljene tradicionalne nagrade iz Fonda “Momčilo Momo Novković” najboljem mladom nastavnom kadru i studentima.

Svečana promocija master inženjera održaće se u Svečanoj sali fakulteta u subotu 21. maja, sa početkom u 11 časova. Tom prilikom Uprava FTN-a dodeliće nagrade najboljim studentima i studenkinjama.

U subotu će biti dodeljeni i zlatni indeksi generaciji koja je studije na fakultetu upisala 1966/67. godine.

20/05/2016 09:43