Ukoliko završe studije u roku dobijaju prvu ponudu za posao?

28/09/2018 15:29

Ukoliko završe studije u roku dobijaju prvu ponudu za posao?

Studenti koji završe studije u predviđenom roku, dobiće prvu ponudu za posao, koju će im obezbediti fakultet u roku od 90 nakon diplomiranja.

Ovo obećanje je dobilo hiljadu novoupisanih studenata Ekonomskog fakulteta u Beogradu.

Prva ponuda za posao

Profesor Ekonomskog fakulteta Dragan Lončar, izjavio je da će zahvaljujući saradnji koju Ekonomski fakultet ima sa 400 domaćih kompanija, pokrenuti projekat koji će najboljim studentima obezbediti ponudu za prvi posao.

Svi studenti koji završe fakultet u roku, imaće priliku da odmah po diplomiranju primene stečeno znanje na fakultetu.

Kako navodi Lončar, studenti moraju da imaju prosek veći od 8.5, a ponudu za posao iz ekonomske oblasti koju su studirali dobiće u roku od 90 dana nakon diplomiranja.

Pored ovoga, nastavljamo tradiciju da svi studenti treće i četvrte godine imaju obezbeđenu praksu u najboljim domaćim kompanijama, zaključio je prodekan Ekonomskog fakulteta.

28/09/2018 15:29