Stipendije za master i doktorske studije u Koreji

22/02/2017 14:33

Stipendije za master i doktorske studije u Koreji

Raspisan je konkurs od strane Nacionalnog instituta za međunarodno obrazovanje za postdiplomske studije u Republici Koreji za 2017. godinu.

Konkursom će biti dodeljene tri stipendije za državljane Srbije i jedna za studenta iz Crne Gore koji će upisati master ili doktorske studije u Republici Koreji.

Stipendije dodeljuje Vlada Republike Koreje za studente koji žele da akademsko obrazovanje u 2017. godini nastave u ovoj državi.

Krajnji rok za podnošenje prijave i predaju potrebnih dokumenata je 16. mart 2017. godine, nakon čega će – 20. marta – biti objavljena lista kandidata koji su prošli u drugi krug konkursa.

Kandidati koji prođu u drugi krug eliminacije za stipendije koje doddeljuje Vlada Republike Koreje imaće zakazan intervju 23. marta.

Za više informacija zainteresovani kandidati mogu poslati mail na adresu [email protected].

22/02/2017 14:33