Prijava za Privredni forum mladih 2016

14/03/2016 10:10

Prijava za Privredni forum mladih 2016

Zainteresovani za prisustvo na konferenciji Privredni forum mladih 2016, koji se održava od 11. do 15. aprila, mogu se prijaviti najkasnije do 15. marta 2016. godine.

Konferencija se održava u studentskom odmaralištu “Radojka Lakić” koje se nalazi na Avali.

Privredni forum mladih 2016 je preduzetnička konferencija namenjena mladima u organizaciji Privrednog foruma mladih, Privredne komore Srbije i Studentske konferencije univerziteta Srbije (SKONUS).

Cilj konferencije je da se okupi 60 mladih ljudi, koji su podeljeni u 30 timova i 30 preduzetničkih ideja sa najvećim potencijalom koje će biti pretvorene u realne preduzetničke poduhvate, spremne za izlazak na tržište.

Na konferenciji će se pet dana intenzivno raditi sa mentorima i preduzetnicima, a učesnici će u timovima od dvoje prolaziti kroz praktične i teorijske edukacija.

Učesnici će imati priliku da svoju ideju razviju uz stručni pomoć, a nakon što kreiraju biznis plan imaće priliku da projekat predstave stručnom žiriji koji će nagraditi najbolje timove.

Organizatori stipendiraju 90 odsto troškova učešća na konferenciji Privredno forum mladih 2016.

Više informacija o programu konferencije i načinu prijave nalazi se ovde.

14/03/2016 10:10