“Budi Coolturan” – edukativni i praktični projekat

16/10/2014 15:49

“Budi Coolturan” – edukativni i praktični projekat

Projekat “Budi Coolturan” već četiri godine zaredom organizuje ESTIEM (Evropsko udruženje studenata industrijskog inženjerstva i menadžmenta), studentska organizacija sa Fakulteta organizacionih nauka u Beogradu.

Ovaj projekat će se održati ove godine 25. i 26. oktobra u Zadužbini Ilije M. Kolarca. Projekat se bavi temom menadžmenta u kulturi, a na njemu će se okupljati studenti sa Univerziteta u Beogradu.

Program se sastoji iz edukativnog i praktičnog dela.

Edukativni deo obuhvata dvodnevni seminar, gde će studenti moći da prisustvuju predavanjima Marka Čkonjevića, regionalnog marketing direktora bioskopa “Cineplex”, Marka Radenkovića, autora projekta Dizajn Inkubatora “Nova Iskra”, i Jasmine Krstić Latinović, PR menadžera “Kombank Arene” i predstavnika Mixer festivala.

Cilj predavanja je podsticanje kulturne svesti kod mladih, kao i podsticanje na kreativnost i preuzimanje inicijative.

Praktični deo obuhvata rešavanje studije slučaja, koje će zadati Zadužbina Ilije M. Kolarca i Guitar Art Festivala, gde će studenti moći da vide koncept poslovanja ovih institucija. Tako će studenti moći znanja koja su stekli da primene kroz rešavanje poslovnih problema.

Rešavanjem studije slučaja realizuje se jedna od glavnih ideja ovog projekta.

U sklopu projekta je i nagradni foto-konkurs “Kreacija vredna pažnje”.

16/10/2014 15:49