BBICC takmičenje na FON-u

16/03/2015, 14:57

BBICC takmičenje na FON-u

Fakultet organizacionih nauka u Beogradu i Srpska asocijacija menadžera organizuju svetsko takmičenje u rešavanju poslovne studije slučaja – Belgrade Business International Case Competition (BBICC) od 24. do 29. marta.

Učesnici takmičenja biće studenti sa prestižnih svetskih univerziteta kao što su Whartom poslovna škola iz Pensilvanije, Univerzitet McGill iz Kanade, Nacionalni Unverzitet u Singapuru, kao i brojni univerziteti iz Sjedinjenih američkih Država, Hong Konga, Velike Britanije, Portugala, Tajlanda, Novog Zelanda.

BBICC se održava treću godinu za redom što je jedinstvena prilika za studente prestižnih poslovnih škola iz sveta da kroz učešće na takmičenju upoznaju Srbiju i srpsku kulturu.

Svoja rešenja studenti će predstavljati predstavnicima vodećih kompanija.

Više informacija o BBICC takmičenju nalazi se OVDE.

16/03/2015, 14:57

Gde pronalazite informacije o upisu u srednju školu/fakultet?
Baner ALUM 2