Izaberi kulturu – u Nišu od 12. do 28. maja

06/05/2015 14:44

Izaberi kulturu – u Nišu od 12. do 28. maja

Besplatne radionice na španskom, francuskom i engleskom, sa ciljem da se ove kulture približe mladima u Srbiji, održavaće se od 12. do 28. maja u Univerzitetskog bilbioteci “Nikola Tesla” u Nišu.

Radionice su namenjene studentima i srednjoškolcima koji žele da saznaju više o španskoj, francuskoj i američkoj kulturi. Pod nazivom “Habla with moi” studentska organizacija AEGEE održaće devet radionica na kojima će u prvom planu biti komunikacija.

Nakon završenih radionica učesnici e dobiti sertifikate.

Posetioci će imati priliku da od španskoj kulturi slušaju 12. maja od 19 časova u amfiteatru na keju, 13. maja će u

Univerzitetskoj biblioteci moći da se upoznaju sa francuskom kulturom, dok će o američkoj kulturi saznati više u četvrtak 14. maja u biblioteci.

Prijavljivanje za radionice vrši se popunjavanjem formulara, a traje do 10. maja.

Više informacija svim zainteresovanim dostupne su na Fejsbuk stranici organizacije AEGEE Niš, na sajtu organizacije ili slanjem mejla na adresu [email protected].

Izvor: Južne vesti

06/05/2015 14:44