Studenti FON-a najbolji u upravljanju projektima

01/03/2016 14:24

Studenti FON-a najbolji u upravljanju projektima

Na nacionalnom takmičenju u upravljanju projektima Project Managment Championship Serbia 2016 prvo mesto zauzeli su studenti Fakulteta organizacionih nauka.

U pobedničkom timu našlo se četiri studenta FON-a: Marija Vesić, Milica Vasić, Anja Gugoski i Luka Krstev.

Takmičenje u upravljanju projektima održalo se zahvaljujući Svetskoj organizaciji za upravljanje projektima IPMA.

Finale Project Managment Championship Serbia 2016 takmičenja održalo se u nedelju, 28. februara u prostorijama Fakultet organizacionih nauka Univerziteta u Beogradu.

U samoj završnici takmičenja našlo se šest timova sa Ekonomskog fakulteta u Beogradu, Fakulteta tehničkih nauka iz Novog Safa, kao i studenti Univerziteta Džon Nezbit.

Drugo mesto osvojila je grupa studenata Ekonomskog fakulteta Univerziteta u Beogradu: Nikola Cvetković, Tea Tomović, Vukašin Janković i Aleksandra Grković, dok kao treći nakon finala iz takmičenja izašli studenti Fakulteta organizacionih nauka: Milica Čolaković, Jovana Mrvić, Ljubo Luković i Mihailo Erac.

01/03/2016 14:24