Novi program kontinuiranog školovanja na ITS-u i FSU: Continuous Academic Development. Obezbedite sebi svetlu budućnost već danas!

09/10/2024 12:44

Upišite osnovne i master studije sa jednim ugovorom i fiksnom cenom uz fleksibilan izbor studijskih programa

Visoka škola strukovnih studija za informacione tehnologije (ITS) i Fakultet savremenih umetnosti (FSU) sa ponosom najavljuju pokretanje inovativnog programa obrazovanja pod nazivom Continuous Academic Development. Ovaj jedinstveni model omogućava studentima da osiguraju svoj obrazovni put od osnovnih do master studija kroz jedan sveobuhvatan ugovor, pružajući im stabilnost i sigurnost tokom celog obrazovnog procesa.

Šta je Continuous Academic Development?

Program Continuous Academic Development je konceptualno osmišljen da studentima ponudi dugoročno planiranje i sigurnost kroz fiksnu cenu školarine za celokupan period studija. Studenti koji se odluče za ovaj model moći će da upišu osnovne i master studije na ITS-u ili FSU, sa mogućnošću prilagođavanja programa ukoliko promene interesovanja.

Prednosti programa

• Fiksna cena školarine: Potpisivanjem ugovora u okviru programa studenti obezbeđuju fiksnu cenu školarine za celokupan period obrazovanja, čime izbegavaju rizik od eventualnog poskupljenja.
  • Fleksibilnost u izboru programa: Studenti imaju mogućnost promene studijskog programa po završetku osnovnih studija, uz zadržavanje istih finansijskih uslova, što im omogućava slobodu i fleksibilnost u daljem obrazovanju.
  • Popust na nove programe: Ukoliko student odluči da pređe na neki od novih programa koji budu uvedeni nakon potpisivanja ugovora, omogućava mu se prelazak po ceni koja je 20% niža od aktuelne.
  • Pristup mentorskim programima i praksi: Program takođe nudi dodatne pogodnosti kroz pristup mentorskim programima i praksama koje će studentima pružiti dragoceno praktično iskustvo tokom studija.

Kako se prijaviti

Prijava za program Continuous Academic Development je jednostavna i dostupna svim budućim studentima ITS-a i FSU. Posetite našu stranicu ili kontaktirajte sa nama direktno kako biste dobili sve potrebne informacije i zakazali sastanak za potpisivanje ugovora.

Kontakt:

Iskoristite priliku da obezbedite svetlu budućnost uz Continuous Academic Development – Vaš put ka celokupnom obrazovanju

09/10/2024 12:44