Uspešno završen “EBEC Beograd 2016”

15/03/2016 15:37

Uspešno završen “EBEC Beograd 2016”

“Beogradski dani inženjera – EBEC Beograd” održani su po deveti put od 10. do 14. marta na Mašinskom fakultet, u organizaciji Udruženja studenata tehnike Evrope – BEST Beograd.

Svojim trudom i zalaganjem studenti volonteri su organizovali inženjersko takmičenje, čiji je cilj bio pružanje prilike studentima tehničko-tehnoloških i prirodno-matematičkih fakulteta da pokažu svoja znanja i veštine.

Pobednici zajedno

Pored samo takmičarskog dela, organizovan je i edukativni program kako bi se mladima pružili dodatno obrazovanje na polju neformalnog obrazovanja i aktuelnih inženjerskih tema.

Vikend – 12. i 13. mart – bio je rezervisan za takmičenje, kada su se učenici nadmetali u dve kategorije – Timski dizajn i Studija slučaja.

Pobednici - Team design

Pobednici u kategoriji Timski dizajn – tim “Eta”

Pobednici obe kategorije plasirali su se na regionalni inženjersko takmičenje – EBEC Balkan, koje se ove godine održava u Podgorici, gde će predstavljati Univerzitet u Beogradu.

Svečanim proglašenjem pobednika na Mašinskom fakultetu zavšreni su Beogradski dani inženjera.

Pobednici - Case study

Pobednici u kategoriji Studija slučaja – tim “Stručnjaci”

U kategoriji Timski dizajn pobedu je odneo tim “Eta”, dok su “Stručnjaci” najbolje rešili Studiju slučaja.

15/03/2016 15:37