Konkurs za 14. broj studentskog časopisa “Vesna”

04/04/2017 16:13

Konkurs za 14. broj studentskog časopisa “Vesna”

Redakcija studentskog časopisa “Vesna” raspisala je konkurs za novi, 14. po redu časopis koji bi u štampi trebalo da se nađe polovinom maja meseca.

Konkurs je otvoren do 30. aprila 2017. godine, a na konkursu mogu učestvovati autori koji pišu dela iz sledeći oblasti:

• poezija,
  • proza,
  • esejistika,
  • prepevi,
  • dramski radovi

Radove je potrebno slati u Word fajlovima, na ćirilici, obima ne većeg od 2.000 reči, redakcija časopisa “Vesna” preuzima prava da tekst objavi u elektronskom i štampanom izdanju.

Odabrani radovi mogu podleći lektorskim korekcijama, te poprimiti drugačiji oblik od onog koji je autor poslao.
Autori bi trebalo da svoje potpisane radove pošalju mejlom na adresu [email protected].

U Skriptarnici Filološkog fakulteta Univerziteta u Beogradu dostupan je drugi četvorobroj (brojevi od 5 do 8), a u pripremi je i treći.

04/04/2017 16:13