Novi Sad: Zajednički dan otvorenih vrata na Filozofskom fakultetu

10/05/2017 12:06

Novi Sad: Zajednički dan otvorenih vrata na Filozofskom fakultetu

Filozofski fakultet Univerziteta u Novom Sadu u subotu, 13. maja organizuje Zajednički dan otvorenih vrata za sve studijske programe.

Od 10 časova će svi posetioci fakulteta moći da se raspitaju o studijskim programima Filozofskog fakulteta i da razgovaraju sa predavačima i studentima.

U 11 časova je zakazan zajednički prijem u Amfiteatru gde će se svim prisutnim obratiti dekanski tim i student prodekan, a kroz kratku prezentaciju će biti predstavljen rad Fakulteta.

Od 11:45 časova održaće se projekcija kratkog filma o alumnistima Filozofskog fakulteta, dok će u periodu od 12 do 14 časova svi budući studenti moći detaljnije da se raspitaju o studijskim programima i načinu polaganja prijemnih ispita.

10/05/2017 12:06