Studentima FON-a prvo mesto u rešavanju studije slučaja

23/03/2015 15:05

Studentima FON-a prvo mesto u rešavanju studije slučaja

Studenti koji su deo Case Study Club-a Fakulteta organizacionih nauka – Maša Sretenović, Katarina Mirković, Ivala Ilić i Lazar Đelić, osvojili su prvo mesto na takmičenju u rešavanju studije slučaja na University of Navarra International Case Competition 2015 u Pamploni (Španija).

Mantor studenata FON-a je prof. dr Vesna Damnjanović.

Održano svetsko takmičenje u Španiji od 15. do 21 marta je treće po redu, a domaćin je bio School of Economics and Business.

Pored studenata FON-a, na takmičenju su očestvovali studenti (80 najboljih) sa 16 najboljih univerziteta iz celog sveta.

Studenti Fakulteta organizacionih nauka iz Beograda istakli su se odličnim prezentacionim veštinama, energijom, timskim radom, strateškim pristupom u razumevanju tržišta i industrija i odličnim agrumentovanjem predloženih rešenja.

Izvor: RTS

23/03/2015 15:05