Pripremna nastava na Fakultetu tehničkih nauka

11/12/2015 14:06

Pripremna nastava na Fakultetu tehničkih nauka

Fakultet tehničkih nauka u Novom Sadu i ove godine orgaizuje pripremnu nastavu za upis budućih brucoša. Program pripreme je podeljen na zimski i letnji semestar.

Zimski semestar pripremne nastave počeo je 31. oktobra, a odvija se svake subote u terminu od 10 do 13 časova u amfiteatru na IV spratu nastavnog bloka Fakulteta tehničkih nauka.

Zimski semestar obuhvata nastavu tokom novembra, decembra i januara, odnosno 12 nastavnih jedinica.

Nakon toga započinje letnji semestar pripremne nastave koja se održava u martu, aprilu, maju i junu mesecu, za kada je planirano 16 nastavnih jedinica.

Pripremna nastava se održava iz sledećih oblasti:

• Arhitektonsko projektovanje
  • Urbanizam
  • Geometrija i računari
  • Savremena arhitektura, istorija i teorija
  • Umetnost i dizajn u arhitekturi

Osim ovog programa pripremne nastave, kandidati za upis na Fakultet tehničkih nauka mogu da računaju i na intenzivniji kurs koji će se održati u junu mesecu za sve one koji su proprustili pojedine oblasti tokom pripremne nastave.

Cene pripremne nastave

• Jedan dolazak – 3.000 din
  • Mesec dana (četiri dolaska) – 9.200 din
  • Zimski semestar (12 dolazaka) – 20.000 din
  • Letnji semestar (16 dolazaka) – 30.000 din

Uplata se vrši u svakoj pošto, banci, Upravi za javna plaćanja ili preko firmi i preduzeća čiji su stipendisti.

• Žiro račun: 840-1710666-12
  • poziv na broj: 110320
  • svrha plaćanja: pripremni časovi – Arhitektura
  • primalac: FTN, Novi Sad, smer Arhitektura

Na početku svakog nastavnog bloka, kandidat moraju dati asistentu na uvid uplatnicu, kao dokaz o izmirenim troškovima.

11/12/2015 14:06