Preliminarna rang lista – Ekonomski fakultet Beograd

01/07/2016 09:30

Preliminarna rang lista – Ekonomski fakultet Beograd

Ekonomski fakultet Univerziteta u Beogradu objavio je preliminarnu rang listu kandidata za upis na prvu godinu osnovnih studija.

Svi kandidati imaju pravo da podnesu žalbu ukoliko smatraju da su oštećeni prilikom bodovanja, a termini za prigovore na preliminarnu rang listu su:

• petak, 1. jul od 10 do 13 časova
  • subota, 2. jul od 10 do 13 časova
  • ponedeljak, 4. jul od 80 do 10 časova

Prigovori se podnose na šalteru Studentskog info centra (SIC) u prizemlju Fakulteta (preko puta Skriptarnice).
Popunjen obrazac može se poslati i mejlom na adresu [email protected].

Preliminarna rang lista nalazi se OVDE.

Svaki kandidat je dužan da prilikom podnošenja prigovora deponuje iznos od 1.000 dinara. Kandidati koji podnesu elektronsku prijavu dužni su da deponuju naznačen iznos u ponedeljak od 8 do 10 časova na šalteru SIC-a.

Nakon provere ispravnosti ostvarenih bodova, ukoliko se utvrdi da je kandidat imao osnova za prigovor, deponovani iznos se vraća.

Uvid u radove biće omogućen u 13 časova u sali 10.

Konačna rang lista biće objavljena 4. jula 2016. godine u 16 časova.

01/07/2016 09:30