Praksa u Centru za razvoj karijere

08/10/2015 09:26

Praksa u Centru za razvoj karijere

Konkurs za radnu praksu, koji je objavio Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata u Novom Sadu, otvoren je do 14. oktobra.

U planu je da se radna praksa realizuje od oktobra 2015. godine do aprila 2016. godine.

Praksa je namenjena studentima i studentkinjama bilo kog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu.

Tokom programa radne prakse praktikanti će kao zadatak imati da izvršavaju određene jednostavnije zadatke u okvirima uobičajenog rada Centra.

U toku nedelje praktikanti će u Centru biti zaduženi da radne najmanje ukupno osam časova.

Radna praksa u Centru za razvoj karijere i savetovanje studenata odvija se po volonterskom principu, odnosno bez novčane nadoknade za rad.

Nakon završetka prakse, studenti koji budu pohađali praksu dobiće potvrdu o obavljenoj praksi koju izdaje Univerzitet u Novom Sadu.

Svi zainteresovani za radnu praksu u Centru mogu se prijaviti popunjavanjem formulara koji se nalazi OVDE.

Pored popunjene prijave, potrebno je pripremiti i radnu biografiju na srpskom i engleskom jeziku, a obe verzije moraju ići sa fotografijom u boji.

08/10/2015 09:26