Javni konkursi za nagrade „Dr Zoran Đinđić“ za 2019. godinu

21/10/2019 09:55

Javni konkursi za nagrade „Dr Zoran Đinđić“ za 2019. godinu

Fond „Dr Zoran Đinđić“ objavio je javne konkurse za predlaganje kandidata za dodelu godišnjih nagrada „Dr Zoran Đinđić“ za 2019. godinu.

Nagrada „Dr Zoran Đinđić za mladog naučnika i istraživača“ biće dodeljena najboljem mladom naučniku i istraživaču sa teritorije Autonomne Pokrajine Vojvodine. Predlog kandidata za dodelu Nagrade podnose fakulteti i instituti.

Nagrada „Dr Zoran Đinđić za najbolji diplomski rad, završni rad na master akademskim studijama ili magistarski rad iz filozofskih i socioloških nauka“ biće dodeljena autoru najboljeg diplomskog rada, završnog rada na master akademskim studijama ili magistarskog rada iz oblasti filozofskih i socioloških nauka odbranjenog na univerzitetima na teritoriji Republike Srbije čiji je osnivač Republika Srbija ili Autonomna Pokrajina Vojvodina. Predlog kandidata za dodelu Nagrade podnose fakulteti.

Rok za dostavljanje predloga kandidata je petak, 29. novembar 2019. godine.

Više informacija naći ćete OVDE.

21/10/2019 09:55