Hemijski vikend – „Saznaj. Nauči. Primeni!“

28/11/2019 10:07

Hemijski vikend – „Saznaj. Nauči. Primeni!“

Hemijski vikend  na Departmanu za hemiju, biohemiju i zaštitu životne sredine, održava sedmu godinu za redom.

Manifestacija je prvenstveno osmišljena za đake završnih razreda srednje škole koji pokazuju posebno interesovanje za hemiju, biohemiju i teme iz oblasti zaštite životne sredine.

Ove subote, đaci će biti u prilici da se upoznaju sa zanimljivim temama iz nauke koje će biti predstavljene kroz niz interesantnih interaktivnih radionica. Na ovaj način budućim studentima predstavljamo potencijal i perspektivu za njihovo dalje školovanje i čime mogu da se bave ukoliko odluče da upišu i završe neki od studijskih programa na našem Departmanu.

Hemijski vikend će se organizovati 30. novembra, ali i 7. decembra, kako bi svi zainteresovani mogli da prisustvuju.Ukoliko želite da najavite svoj dolazak, možete to učiniti putem mejla: [email protected]

28/11/2019 10:07