UNS: Prosleđeni zahtevi svim fakultetima

09/11/2016 16:40

UNS: Prosleđeni zahtevi svim fakultetima

Studentski pokret Novi Sad objavio je na svojoj Facebook stranici da su zahtevi koje imaju studenti Univerziteta u Novom Sadu prosleđeni svim fakultetima.

Zahtevi koji su se našli u obaveštenju poslatom svim fakultetima unutar Univerziteta u Novom Sadu, kao i Rektoratu, izglasani su od strane studenata na studentskom zboru.

Pored već postojećih zahteva, novost je da studenti traže donošenje zvanične odluke kojom bi se priznao studentski zbog kao legitimno studentsko telo.

Pored priznavanja zbora, potrebno ej da se studentima obezbedi prostorija kapaciteta amfiteatra na kom će se studenti i studentkinje Univerziteta u Novom Sadu okupljati kako bi raspravljali i učestvovali u donošenju odluka koje se tiču njihovog studiranja.

Zvanični zahtev poslat fakultetima nalazi se ovde:

Zahtevi studenata koji su prosleđeni fakultetima

09/11/2016 16:40