E-Škola (E-School) – Inovativna Android aplikacija

02/06/2014 17:05

E-Škola (E-School) – Inovativna Android aplikacija

Ovo je još jedna upotrebljiva domaća Android aplikacija koja je veoma jednostavna za korišćenje, a primarno je namenjena učenicima osnovnih i srednjih škola, koji bilo da se pripremaju za malu ili veliku maturu ili žele svoje znanje da upotpune, ona će im jako puno pomoći.

Naime, novosadska E-gimnazija je u prethodnih 6 meseci sa programerima, profesorima i učenicima napravila i testirala prvu Android aplikaciju u Srbiji na srpskom jeziku sa celokupnim gradivom iz većine predmeta osnovne i srednje skole.

Aplikacija je namenjena učenicima širom Srbije kao podsetnik i ne mora se koristiti Internet za njenu upotrebu. Android aplikacija nosi naziv: E-SKOLA (E-School), potpuno je besplatna i takva će ostati. Uložen je ogroman trud i napor da se svo gradivo pretvori u el. sadržaj za mobilne telefone.

Izvor: Android Revija

02/06/2014 17:05