Stipendije Fondacije “Novi dobrotvori Univerziteta u Beogradu”

05/01/2017 09:52

Stipendije Fondacije “Novi dobrotvori Univerziteta u Beogradu”

Konkurs za dodelu stipendija Fondacije “Novi dobrotvori Univerziteta u Beogradu” za školsku 2016/2017. godine, otvoren je do 23. januara 2017. godine.

Konkursom će biti dodeljena po jedna stipendija za studente sa:

• grupacije prirodno-matematičkih nauka
  • grupacije tehničko-tehnoloških nauka
  • grupacije medicinskih nauka
  • grupacije društveno-humanističkih nauka

Na konkursu mogu učestvovati studenti osnovnih akademskih studija koji se u akademskoj 2016/2017. godini finansiraju iz budžeta Republike Srbije, a koji su redovno upisali ovu školsku godinu, u dosadašnjem školovanju imaju prosečnu ocenu najmanje 9,00, kao i postignute značajne rezultate na domaćim i međunarodnim takmičenjima, u pisanju naučnih i stručnih radova i slično.

Za ovu stipendiju ne mogu se prijaviti studenti koji su korisnici dugih stipendija.

Stipendija Zadužbine dodeljuje se deset meseci u mesečnom iznosu od 10.000 dinara.

Potrebna dokumentacija

• Prijava (Obrazac br. 1)
  • Uverenje o upisu školske 2016/2017. godine u statusu studenta koji se finansira iz budžeta Republike Srbije
  • Uverenje o položenim predmetima i prosečnoj oceni
  • Fotokopija lične karte

Prijave se podnose na adresu: Univerzitet u Beogradu, Studentski trg broj 1, sa naznakom za Konkurs Fondacije “Novi dobrotvori Univerziteta u Beogradu”.

Više informacija o konkursu nalazi se ovde.

05/01/2017 09:52