Sporazum o saradnji Univerziteta u Novom Sadu i SANU

03/12/2015 12:03

Sporazum o saradnji Univerziteta u Novom Sadu i SANU

Sporazum o saradnji Univerziteta u Novom Sadu i Srpske akademije nauka i umetnosti (SANU) biće potpisan 3. decembra u Svečanoj sali Centralne Zgrade Univerziteta u Novom Sadu.

Isped Srpske akademije nauka i umetnosti na potpisivanje sporazuma biće akademici: Vladimir S. Kostić – predsednik, Zoran Popović – potpredsednik za prirodne nauke, Ljubovim Maksimović – potpredsednik za društvene i humanističke nauke, Marko Anđelković – generalni sekretar, Budimir Lončar – upravnik poslova i Dragana Petrović Rađenović – zamenik upravnika poslova.

Delegaciju SANU Organka u Novom Sadu činiće akademici: Stevan Pilipović – predsednik Ogranka, Teodor Atanacković – sekretar Ogranka, Milorad Radovanović – potpredsednik Ogranka, kao i članovi Jasnima Grković Mejdžor i Miro Vuksanović.

03/12/2015 12:03