Spisak praksi za studente Fizičkog fakulteta

20/06/2017 14:07

Spisak praksi za studente Fizičkog fakulteta

Studenti Fizičkog fakulteta Univerziteta u Beogradu imaju na raspolaganju veliki broj praksi za koje se mogu prijaviti ukoliko su zainteresovani.

Prakse će se održavati na Institutu za fiziku, Institutu za nuklearne nauke Vinča, Fizičkom fakultetu i Stomatološkom fakultetu.

Celokupna organizacija sprovođenja studentskih praksi je zasnovana na radu male grupe studenata koji su pokrenuli inicijativu i sprovode je u delo.

Prijavljivanje za praksu se vrši kontaktiranjem istraživača, a tražene podatke je potrebno poslati mejlom na adekvatnu mejl adresu. Realizacija prakse je bazirana na individualnim dogovorima između studenta i istraživača.

Zainteresovani studenti se mogu prijaviti čak iako ne zadovoljavaju baš sve uslove koji su navedeni, a samostalnim radom mogu steći dovoljno znanja da mogu da rade na željenom nivou koji je potreban istraživaču ili se može dogovoriti sa istraživačem da se praksa prilagodi trenutnim sposobnostima i znanjima studenta.

Više informacija o praksama dostupno je slanjem mejla na adresu [email protected].

Spisak tridesetak praksi za studente Fizičkog fakulteta, kao i indormacije o načinu prijave nalazi se OVDE.

20/06/2017 14:07