Radionica “Znanjem protiv marfija” na FON-u

02/12/2015 09:00

Radionica “Znanjem protiv marfija” na FON-u

Među najčešćim strahovima je strah od javnog nastupa. Veliki broj ljudi se boji na stane na binu i govori pred publikom.

slika (2)Upravo je radionica “Znanjem protiv marfija” namenjena onima koji imaju problem sa strahom od javnog nastupa. Cilj radionice je da pomogne studentima Univerziteta u Beogradu da prevaziđu tremu i usavrše svoj javni nastup.

Ovaj seminar će se održavati dva dana – 12. decembra u prostorijama Opštine Stari grad i 13. decembra na Fakultetu organizacionih nauka.

Tokom prvog dana radionica studenti će imati priliku da slušaju predavanja uglednih stručnjaka čija profesija zahteva javno nastupanje ili onih koji se bave problemom treme koja nastaje pri javnom nastupu.

Prvog dana će predavanja držati:

• Slavko Beleslin – novinar
  • Viktor Savić – glumac (zajedno sa Vladimirom Trifunovićem – DJ Calavera)
  • Mirjana Beara – psiholog

Osim predavanja, prvog dana seminara biće održana i panel diskusija na temu “Marfi u javnom nastupu” u kojoj će učestovovati:

• Bojan Perić – glumac
  • Boris Teodosijević – profesionalni trener poslovnih komunikacionih veština
  • Tamara Vlastelica Bakić – profesor na katedri za Marketing i odnose s javnošću na Fakultetu organizacionih nauka
  • Jelena Cice – Quality Austria
  • Katarina Mirković – asistent na katedri za Marketing i odnose s javnošću na Fakultetu organizacionih nauka

Tokom drugog dana radionica učesnici će biti podeljeni u manje grupe i imaće priliku da javno prezentuju i dobiju konkrentne informacije kako da unaprede svoj nastup.

Radionice će drugog dana držati:

• Nataša Malinović – Beogradska otvorena škola
  • Dragoljub Matić – Institut NLP

Za učešće na seminaru mogu se prijaviti studenti svih fakulteta Univerziteta u Beogradu, a prijava je otvorena od 3. do 9. decembra.

Detalji o prijavljivanju kao i prijavni formular nalaze se OVDE.

02/12/2015 09:00