Plaćena stručna praksa u Kolumbiji

09/06/2015 11:24

Plaćena stručna praksa u Kolumbiji

Global Talent – program stručnih praksi, daje mogućnost studentima diplomcima da steknu profesionalno iskustvo i pruža im priliku za lični razvoj u multikulturalnom okruženju radom u kompanijama i institucijama širom sveta.

U sklopu programa stručnih praksi, izdvaja se praksa u oblasti edukacije engleskog jezika, koja se održava u Kartageni u Kolumbiji.

U toku prakse, studenti će imati priliku da rade u školi stranih jezika sa mlađom i starijom decom školskog uzrasta.

Praksa podrazumeva da student sam organizuje čas i sastavlja testove, piše izveštaje o napretku svojih učenika.

Časovi engleskog jezika su uglavnom konverzacijskog karaktera, sa ciljem da se učenicima omogući napredno znanje engleskog jezika. Studenti/polaznici ove stručne prakse moraju aktivno učestvovati u časovima, a pored toga trebalo bi i da upoznaju učenike sa kulturom svoje zemlje.

Stručnu praksu iz oblasti edukacije engleskog jezika u Kartageni u Kolumbiji organizuje Centro Colombo Americano de Cartagena.

Radno vreme studenta tokom prakse je od 7 do 20 časova u dve smene radnim danima (vikendom se ne radi);

• Plata iznosi 920 dolara;
  • Praksa traje 21 nedelju;
  • Na praksu se mogu prijaviti studenti završnih godina studija i postdiplomci do 29 godina, koji dobro poznaju engleski jezik.

Više informacija o ovoj i drugim praksama koje nudi Global Talent u okviru edukacije, kao i detalji vezani za prijavljivanje, nalaze se ovde.

Sve informacije možete dobiti i preko sledećeg kontakta:

Nikola Bokan

Potpredsednik za globalni program stručnih odlazećih praksi
Mob: +381 63 14 54 484

Ostale prakse pogledajte OVDE.

09/06/2015 11:24