Niš: Sajam poslova i stručnih praksi “Job Fair”

02/03/2016 15:57

Niš: Sajam poslova i stručnih praksi “Job Fair”

Na Elektronskom fakultetu Univerziteta u Nišu u ponedeljak i utorak, 7. i 8. marta održaće se sajam poslova i stručnih praksi “Job Fair”.

Na ovom sajmu studenti, diplomci i postdiplomci svih fakulteta Univerziteta u Nišu imaju šansu da pronađu posao ili stručnu praksu i predaju svoje biografije predstavnicima različitih kompanija.

Ovo će biti osmi po redu “Job Fair”, a posetioci će imati priliku da stupe u direktan kontakt sa predstavnicima 23 domaće i strane kompanije – koje traže mlade, ambiciozne i kvalifikovane kadrove.

job fair nis

U okviru sajma biće organizovane i različite prezentacije, kao i radionice o javnom nastupu, o pisanju i uređivanju CV-a i LinedIn profila – na kojima će posetioci moći besplatno da učestvuju.

Četiri kompanije organizovaće i intervjue za posao, a u pitanju su “Microsoft”, “INGsoftwer”, “Zuhlke” i “Leoni”.

Sve aktivnosti su besplatne, ali je zbog ograničenog broja mesta potrebno prijaviti se na vreme.

Na sajtu “Job Fair”-a svi zainteresovani mogu ostaviti svoju biografiju u elektronskoj CV bazi, a nakon završetka sajma biće dostavljene kompanijama koje su učestvovale u sajmu.

Sajam poslova i stručnih praksi “Job Fair” organizuje Udruženje studenata BEST Niš.

02/03/2016 15:57