Konkurs “U-NI praksa 2019.”

12/07/2019 12:38

Konkurs “U-NI praksa 2019.”

Grad Niš i Univerizitet u Nišu su raspisali Konkurs za učešće u programu radne prakse.

U pitanju je praksa bez naknade, u javnim preduzećima, gradskim opštinama, Gradskoj upravi i službama, ustanovama kulture i sporta. Kancelarija za mlade Grada Niša sporvodi peti put zaredom U-NI praksu, i ove godine je predviđeno četrdeset devet mesta za studente završnih godina osnovnih akademskih studija i master studija.

U-NI praksa 2019.” studentima garantuje sticanje praktičnog stručnog iskustva u radu, potvrdu o obavljenoj praksi koju izdaje Grad Niš i Univerzitet u Nišu, mogućnost dobijanja preporuke od strane institucije u kojoj student obavlja praksu i priznavanje prakse kao dodatne aktivnosti od strane obrazovnih institucija u vidu 3 ESPB boda.

Praksa za studente bez naknade će se održati avgusta meseca 2019. godine u trajanju od mesec dana, a rok za prijavu je petak, 19. juli 2019. godine. Zainteresovani studenti mogu konkurisati na više pozicija, koje mogu naći u Katalogu pozicija.

Više o konkursu saznaćete OVDE.

12/07/2019 12:38