Godišnji edukativni program AmCham Srbija

05/12/2019 11:53

Godišnji edukativni program AmCham Srbija

Objavljen je konkurs za sedmu generaciju programa AmChamps – Mladi lideri promena.

Program je pokrenula Američka privredna komora u Srbiji. Program je namenjen profesionalnom usavršavanju studenata, kroz sinergiju akademskog i korporativnog sektora.

AmChamps – Mladi lideri promena je jedinstveni program profesionalnog usavršavanja koji je pokrenula Američka privredna komora u Srbiji (AmCham) u 2014. godini, sa idejom da kroz sinergiju akademskog i korporativnog sektora pomogne usavršavanje i razvoj mladih ljudi – lidera koji će voditi poslovnu zajednicu u Srbiji.

Sedma generacija AmChamps programa će okupiti ukupno 40 odabranih učesnika – 20 studenta i 20 mladih menadžera. Studenti su na III ili IV godini osnovnih studija ili na postdiplomskim studijama državnih fakulteta iz Srbije i ne stariji od 25 godina. Predstavnici AmCham kompanija članica su uspešni mladi menadžeri, od 29 do 37 godina.

Ukoliko:

• imaš do 25 godina i na III, IV godini si redovnih ili na master studijama državnog Univerziteta u Srbiji
  • poseduješ takmičarski duh i pravi si timski igrač
  • želiš da upoznaš uspešne poslovne ljude i biznis zajednicu u Srbiji
  • želiš da stekneš poznanstva i prijateljstva koja će ti promeniti život

Više informacija pronaćite OVDE.

05/12/2019 11:53