Stipendije Vlade Republike Koreje za 2022/2023. godinu

23/02/2022 16:22

Stipendije Vlade Republike Koreje za 2022/2023. godinu

Vlada Republike Koreje raspisala je konkurs za stipendije namenjene za postdiplomske (master i doktorske) i postdoktorske studije za 2022. godinu.

Za ovu stipendiju se mogu prijaviti svi državljani Republike Srbije koji imaju završen prethodni nivo studija sa bilo kog fakulteta (za master – završene osnovne studije, za doktorat – završene master studije, itd).

Proces prijave je podeljen po fazama, od kojih je prva faza selekcije u ambasadi Republike Koreje u Srbiji, nakon čega prijave preuzima National Institute for International Education (NIIED), koji dalje vrši selekciju odabranih studenata.

Prijave se podnose ambasadi Republike Koreje na adresu:

Ambasada Republike Koreje
Miloša Savčića 4
11000 Beograd

Dokumentacija se može dostaviti putem pošte ili lično na navedenu adresu radnim danima u periodu od 08.30 do 16.30.

Za preuzimanje:

• Tekst kokursa