Postani deo umetničke i kreativne elite – Predupis na Fakultetu savremenih umetnosti za 2025/26. je otvoren!

25/10/2024 11:17

Obrazovanje nije samo skup znanja, već proces otkrivanja sebe i sopstvenih potencijala. Fakultet savremenih umetnosti poziva sve mlade, kreativne i ambiciozne pojedince da zakorače u svet u kojem se umetnost spaja s tehnologijom i gde svaki talenat dobija priliku da zasija. Sa radošću objavljujemo početak predupisnog perioda za akademsku 2025/26. godinu!

Zašto je predupis važan korak

Predupis nije samo administrativni postupak već vaša šansa da osigurate mesto u odabranoj oblasti, po najpovoljnijim uslovima. Prijavom u predupisu:

• Fiksirate cenu školarine i eventualna poskupljenja ne utiču na vas.
  • Osiguravate mesto na željenom programu pre nego što se kapaciteti popune, jer najveći broj mesta bude rezervisan do kraja godine.
  • Dobijate mentorsku podršku – priliku da učite i radite sa vrhunskim umetnicima i stručnjacima.

Programi osnovnih studija

FSU nudi raznovrsne programe prilagođene interesovanjima i talentima svakog studenta:

• Vizuelne umetnosti: Slikarstvo, Multimedija (Animacija i kreiranje likova), Grafika.
  • Dizajn: Dizajn enterijera, Grafički dizajn, Dizajn video-igara, Kostimografija.
  • Gluma: Za sve one koji žele da postanu deo scenskog i filmskog sveta.
  • Kreativne komunikacije: Primenjeni mediji, Marketing, Muzičke komunikacije, Multimedijalna produkcija.
  • Kreativni biznis: Idealno za one koji žele spoj umetnosti i preduzetništva.

Umetničko obrazovanje kao životni poziv

Studiranje na FSU nije samo sticanje diploma – to je prilika da istražite sopstveni umetnički izraz i razvijate se u pravcu uspešne karijere. Naš fakultet neguje interdisciplinarni pristup, gde se klasične umetničke veštine prepliću s modernim tehnologijama i savremenim marketinškim pristupima. U ovom dinamičnom okruženju studenti razvijaju svoje veštine uz konstantnu podršku mentora i stručnjaka iz industrije.

👉 Prijava na predupis

25/10/2024 11:17