Takmičenje u rešavanju poslovnih problema

30/10/2015 10:08

Takmičenje u rešavanju poslovnih problema

Takmičenje “Ace the case” u rešavanju poslovnih problema je prilika studentima da pokažu svoje znanje i steknu neophodno iskustvo.

Na ovom takmičenju mogu učestvovati studenti završnih godina osnovnih ili master studija fakulteta sa teritorije Srbije.

“Ace the case” organizuje revizorska kuća KPMG, a tim koji pobedi na ovom takmičenju osvojiće i priliku da učestvuje na međunarodnom takmičenju koje se održava u Dubaiju u aprilu 2016. godine.

Prijavljivanje za “Ace the case” obavlja se preko zvaničnog sajta revizorske kuće KPMG.

Krajnji rok za prijavljivanje je 6. novembar 2015. godine.

Za prijavu je potrebno poslati CV, motivaciono pisamo na engleskom, a svi kandidati moraju biti pripremljeni za testiranje analitičkih sposobnosti, znanja i prezentacionih veština.

“Ace the case” se održava u Beogradu 26. i 27. novembra, a sastojaće se od “master klas” predavanja, rešavanja konkretnog poslovnog problema i prezentacija rešenja istog.

30/10/2015 10:08