Radionice u “Politici” za mlade talente

22/04/2015 14:54

Radionice u “Politici” za mlade talente

Ministar omladine i sporta Vanja Udovičić i direktorke “Politike” Mira Glišić – Simić i Nina Samardžić potpisali su Sporazum o poslovnoj saradnji Fonda za mlade talente i ovog lista.

“Na osnovu Sporazuma “Politika” će obezbediti održavanje radionice za 25-30 stupendista, na kojoj će se stipendisti upoznati sa celokupnim procesom izrade dnevnih novina” – rekao je ministar Udovičić.

“Politika” će, u skladu sa potrebama zapošljavanja, razmotriti i bazu podataka stipendista fonda. A Sporazum podrazumeva i mogućnost pohađanja stručne prakse u ovoj novinskoj kući.

Radionice u “Politici” namenjene su studentima Fakulteta političkih nauka, Filozofskog fakulteta, Filološkog fakulteta, Fakulteta primenjenih umetnosti i Fakulteta likovnih umetnosti.

Izvor: Tanjug

22/04/2015 14:54