Prvi sajam obrazovanja Univerziteta u Beogradu

15/01/2018 16:08

Prvi sajam obrazovanja Univerziteta u Beogradu

Prvi sajam obrazovanja okupiće samo fakultete Univerziteta u Beogradu.

Sajam će se održati 27. i 28. januara na Pravnom fakultetu u Beogradu, a biće otvoren od 11 do 18 časova.

U cilju promocije kvalitetnog akademskog obrazovanja, predstavnici fakulteta Univerziteta u Beogradu na Sajmu će, po utvrđenom rasporedu u amfiteatrima Pravnog fakulteta, predstaviti svoje akademske studije, upoznati buduće studente sa uslovima studiranja i pomoći da lakše donesu odluku o svom budućem profesionalnom i životnom pozivu.

Tokom trajanja Sajma, predstavnici pojedinih fakulteta su prisutni i na štandovima u holu Pravnog Fakulteta, za sve eventualne dodatne informacije koje vam mogu biti od značaja.

Centar za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu trajanja sajma kroz program „Pripremi se – upiši se“, pružiće podršku serijom radionica u razvoju znanja i veština.

Radionice su osmišljene tako da pruže ciljanu pomoć kako da sa više samopouzdanja i informacija budući studenti dočekaju jun 2018. godine, polaganje prijemnog ispita, iščekivanje rezultata i početak studija.

Izvor: bg.ac.rs

15/01/2018 16:08