Prijave za EBEC – Novosadske dane inženjera

11/03/2016 12:23

Prijave za EBEC – Novosadske dane inženjera

Inženjersko takmičenje “EBEC – Novosadski dani inženjera” organizuje Udruženje studenata tehnike Evrope BEST iz Novog Sada.

Takmičenje se održava od 24. do 27. marta, a krajni rok da se prijavi učešće je 13. mart.

EBEC – evropsko inženjersko takmičenje ima za cilj da pruži mogućnost studentima da pokažu i razviju svoje inženjerske i prezentacione veštine, sposobnost rada u timu, kreativnost i takmičarski duh.

Takmičenje se održava u dve kategorije, a kao deo programa održaće se i različite radionice.

Na takmičenju pravo učešća imaju studenti i studentkinje svih godina Univerziteta u Novom Sadu, a učenici će biti odabrani na osnovu odgovora u prijavnoj formi i priloženih CV formulara.

Timovi od po četiri učesnika takmičiće se u rešavanju stvarnih problema kompanije – case study (studija slučaja) ili izrade rešenja za dati zadatak sa ograničenom količinom materijala u organičenom vremenskom periodu – team design (timski dizajn).

Takmičenje se održava u tri runde: lokalno, regionalno i evropsko finale. Pobednici svake runde nastavljaju dalje takmičenje u narednoj rundi.

Ove godine se regionalni deo takmičenja održava u Podgorici, a evropsko finale biće održano u Beogradu.

Prijavljivanje za učešće na EBEC – Novosadski dani inženjera vrši se popunjavanjem formulara.

Učešće na takmičenju i radionicama je besplatno.

Više informacija o takmičenju nalazi se na sajtu i zvaničnoj Facebook stranici takmičenja.

Udruženje studenata tehnike Evrope BEST Novi Sad je studentska volonterska organizacija koja se bavi unapređivanjem studenata kroz razne projekte, aktivnosti i servise.

11/03/2016 12:23