Online prijava za prijemni ispit na Arhitektonskom fakultetu

20/06/2017 12:23

Online prijava za prijemni ispit na Arhitektonskom fakultetu

Na Arhitektonskom fakultetu Univerziteta u Beogradu svi kandidati koji žele da polažu prijemni ispit moraju se prijaviti – online putem.

Prijava za prijemni ispit putem veb formulara je obavezna i obaviće se 21, 22. i 23. juna prema rasporedu koji se nalazi u Informatoru koji sadrži uslove, način i postupak upisa u prvu godinu Osnovnih i Integrisanih akademskih studija programa na Fakultetu.

Raspored prijavljivanja kandidata za prijemni ispit

• Sreda, 21. jun; sala 217 – Kandidati čije prezime počinje slovom: A, B, V, G, D, Đ, E, Ž, Z, I
  • Četvrtak, 22. jun; sala 217 – Kandidati čije prezime počinje slovom: J, K, L, Lj, M, N, Nj, O, P, R
  • Petak, 23. jun; sala 217 – Kandidati čije prezime počinje slovom: S, T, Ć, U, F, H, C, Č, Dž, Š

Prijavljivanje se svakog od navedenih dana vrši u periodu od 10 do 16 časova.

Potrebno je da veb formular bude popunjen na desktop računaru, a ne na mobilnom ili tablet uređaju zbog mogućih grešaka prilikom unosa na malim ekranima uređaja.

Za sve infromacije o popunjavanju veb prijave dostupan je mail [email protected].

Nakon završenog prijavljivanja svaki kandidat će dobiti mail sa brojem prijave koji je neophodan prilikom prijema dokumenata.

Prijemni ispit na Arhitektonskom fakultetu održava se u sredu, 28. juna sa početkom u 10 časova.

Naknada za polaganje prijemnog ispita iznosi 5.000 dinara, broj žiro računa Arhitektonskog fakulteta je 840-1436666-34, poziv na broj 67-700027, a svrha uplate: naknada za prijemni ispit.

20/06/2017 12:23