Konkurs za studentsku praksu u beogradskom Centru za karijeru i savetovanje studenata

07/02/2018 14:21

Studente i diplomirane studente Univerziteta u Beogradu mogu da se prijave na konkurs za praksu u Centru za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu.

Praksa u Centru za karijeru

Praksa podrazumeva rad u okruženju koje predstavlja nepresušni izvor ideja i informacija, a odvija se pod nadzorom posvećenih mentora u vedroj, dinamičnoj kancelariji u Rektoratu, kao i na terenu (na fakultetima i različitim događajima za studente). U pitanju je  pozicija praktikanta u oblasti karijernog informisanja studenata, digitalnog marketinga i organizacije događaja.

Uslovi kanidata

• Student završnih godina osnovnih ili Master studija Univerziteta u Beogradu
  • samoinicijativa i snalažljivost
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • pozitivan stav i spremnost za učenje
  • razvijene veštine usmene i pisane komunikacije
  • razvijene organizacione i prezentacione veštine
  • odlično poznavanje rada na računaru (MS Office) i na društvenim mrežama

Više ćete naći OVDE.

Rok za prijavu: 12.2.2018.

07/02/2018 14:21