Humanitarne predstave studenata za vrtiće u Novom Sadu

13/01/2015 15:03

Humanitarne predstave studenata za vrtiće u Novom Sadu

Studenti treće godine hotelijerstva Departmana za geografiju, turizam i hotelijerstvo novosadskog Prirodno-matematičkog fakulteta, organizuju humanitarnu akciju “Biću dobra, dobar biću, zato poklon dobiću” kako bi pomogli vrtićima.

19. januara će se odrigrati predstave u dva novosadska vrtića – “Maslačak” (Narodnog fronta 42) i “Speak Up” (Alekse Šantića 52). Sa ciljem da pokažu deci da u prijateljstvu nije bitna nacionalna ili rasna pripadnost, materijalni status ili pol, studenti će se družiti sa decom u vrtićima i pokušaće da ih nauče da poštuju starije, da budu poslušni i dobri.

Kako bi se nabavilo ono što je neophodno za svakodnevno funkcionisanje ovih vrtića, svaki doprinos ovoj humanitarnoj akciji studenata je dobrodošao.

Svi koji žele da pomognu mogu se javiti rukovodiocu projekta Mirjani Kordić na kontakt telefon 069/488-52-93 ili mejlom na adresu [email protected]

Izvor: 021

13/01/2015 15:03