Student napravio fotoaparat namenjem “društvenom slikanju”

12/07/2013 11:38

Student napravio fotoaparat namenjem “društvenom slikanju”

Student inženjerstva iz Londona napravio je fotoaparat koji ima se sastoji iz dva dela koji su spojeni magnetima. Svaka polovina ima svoju zasebnu funkciju, a fotoaparat se zasniva na DUO konceptu.

Prve verzije fotoaparat su bile jednostavne, DUO se sastojao iz dve kutije sa sočivima. Na svakoj kutiji nalazi se okidač, kada pritisnete okidač svaka strana će usnimiti šta se nalazi ispred nje, postoji mogućnost da se prebaci u režim gde će fotoaparat snimati stranu koju vi odredite.

Tvorac DUO fotoaprata nema planove za lansiranje ovog proizvoda na tržište. S obzirom da se društvene mreže krase fotografijom ovo bio odličan gadžet za sve koji vole da slike iz života postavljaju na društvene mreže.

12/07/2013 11:38