Back to homepage

Rezultati prijemnog – Visoka zdravstvena škola strukovnih studija – Beograd

Rezultati prijemnog ispita na Visokoj zdravstvenoj školi u Beogradu

Prijemni ispiti na visokim školama u Srbiji odvijaju se u istom periodu kao i na fakultetima. Na osnovu konkursa koji svake godine objavljuje Visoka zdravstvena škola strukovnih studija u Beogradu, budući studenti konkurišu na slobodna mesta predviđena konkursom.

Pravo na upis stiču svi kandidati sa završenom trogodišnjom ili četvorogodišnjom srednjom školom. Bodovi se ostvaruju na osnovu uspeha u srednjoj školi i na prijemnom ispitu

Nedugo nakon prijemnog ispita objavljuje se preliminarna rang-lista, a zatim sledi period za podnošenje žalbi kandidata koji smatraju da su na neki način oštećeni prilikom bodovanja. Nakon žalbenog perioda objavljuju se konačne rang-liste, odnosno rezultati prijemnog ispita za upis na Visoku zdravstvenu školu u Beogradu:

Konačna rang lista – prvi upisni rok 2018/2019

najnoviji
najnoviji najviše glasova
Danica
1 godina ranije

Ko upisuje ove godine medicinsku sestru, da li se uci iz zbirke, koja ima hiljadu pitanja?

Sonja
2 godine ranije

Ko upisuje ove godine za esteticara ili fizioterapeuta, kako ucite iz udzbenika, sve ili izvlacite bitno?

Milica
2 godine ranije

Bio je test evo da ispričam znači dobiješ 2 papira na jesnom pitanja na drugom pišeš odgovore al tako što bojiš kružiće kao tabela neka gde piše npr pitanje broj 1 pa kružiće a, b, c, d, e imaš i bojiš unutar njega ne preko njega JEDAN tačan. Jedan odgovor je bio tačan ne više. Pošto sam polagala za laboranta bilo nas je puno ove godine i svi smo sedeli u amfiteatru odvojeni 2 mesta jedni os drugih. Unutra unosiš ličnu kartu, hemiske i potvrdu koju dobijaš na konkursu ne sme telefon a ranac ostaviš na gomilu ako si poneo… Učitaj još »

Lana
2 godine ranije

Ljudiiii jel neko polaže za laborantaaa

Jelena

Koja je literatura?

Dete Plutona
3 godine ranije

Zdravo, sta se polaze za radnog terapeuta i fizioterapeuta, i koliko bodova je potrebno za upasti za radnog ter i fizio?

sara
3 godine ranije

da li se za babicu sigurno polaze nega?

Jovana
3 godine ranije

Jel ima neka literatura koja se uči što se tiče zdravstevene nege

Antares
3 godine ranije

Zanima me koji predmeti se polazu za strukovnog fizioterapeuta? Hvala unapred

Nadjuki
Reply to  Antares

Biologija

Selena
3 godine ranije

Koji predmeti se polazu za zubnog proteticara i koji predmeti za fizioterapeuta? Nadam se brzom odgovoru, hvala 🙂

Mirjana
3 godine ranije

Koji se predmet polaze za Babicu ?

Reply to  Mirjana

nega

Jasmina
3 godine ranije

Da li neko možda zna za koliko mesta se pomerila”crta”

Helen
3 godine ranije

Da li neko moze da mi odgovori koliko u proseku prijavljenih odustane ili koliko njih konkurise na vise smerova? Ako sam 2. ispod crte da li da se nadam tome

Reply to  Helen

verovatno da se nadas

Milica
4 godine ranije

Koji predmeti se polažu za medicinsko laboratorijskog tehnologa?

katarina
Reply to  Milica

biologija

Natasa Stojanovic
4 godine ranije

Postovano,interesuje me koji su uslovi za upis na visoj medicinskoj skoli u Zemunu,smer medicinska sestra-vaspitac? Koji predmeti se polazu na prijemnom ispitu? I kakvi su uslovi za upis vise skole iz radnog odnosa. Hvala unapred.

Nataša
4 godine ranije

Koji se predmeti polažu za medicinsku sestru-vaspitača?

Tatjana
4 godine ranije

Zanima me sta se priprema za prijemni smer medicinska sestra tehnicar? ?

Maja
Reply to  Tatjana

Nega

Dora
4 godine ranije

Da li se moze polagat prijemni za zubnog tehnicara sa zavrsenom gimnazijom?

Reply to  Dora

Moze sa bilo kojom cetvorodgodisnjom

Tara
5 godine ranije

Da li se za smer strukovna medicinska sestra ploze prijemni iz biologije?

Reply to  Tara

Ne,nega

Boka
5 godine ranije