Back to homepage

Adresa: Cara Dušana 254, Beograd
Telefon: 011/261-81-20
Email: [email protected]

Visoka zdravstvena (nekadašnja Viša medicinska škola) škola osnovana je januara 1958. godine sa zadatkom da obrazuje kadrove za rad u zdravstveno-socijalnim ustanovama. Škola je do 1963. bila internatskog tipa, primala je samo ženske članove koji su se školovali za više medicinske sestre i više sanitarne tehničare, da bi u kasnijem periodu usled razvoja medicine otvorila nove smerove i proširila svoju obrazovnu delatnost.

[insert1]

[insert2]

[insert3]

SMEROVI - VISOKA ZDRAVSTVENA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - VISOKA ZDRAVSTVENA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA

BROJ MESTA - VISOKA ZDRAVSTVENA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

najnoviji
najnoviji najviše glasova
Јована
1 mesec ranije

Поштовање,
За смјер струковнa медицинска сестра на Високој здравственој школи струковних студија у Земуну, да ли се као пријемни испит полаже само Здравствена нега по плану и програму средње медицинске школе?

Jelena

Postovanje,
Koji sve smjerovi zdravstva imaju i sta je potrebno za prijemni?
Hvala unaprijed.

Jadranka

Postovanje,
da li moze posle zavrsene privatne medicinske skole da se upise visoka smer ESTETICAR-KOZMETICAR i sta je potrebno. Da napomenem da ne zivim u Srbiji.
Pozdrav,

Марко
2 meseci ranije

Да ли могу уписати смер физиотерапеут са завршеном средњом економском школом( комерцијалиста). Имао сам биологију и хемију само једну годину, док сам притом одличан ђак.

Jelena
3 meseci ranije

Za koji smer se šta polaze jer za sve biologija?

Vuk
6 meseci ranije

Koliko bodova treba za sve smerove,to nigde ne pise..?

Zelim da upisem smer strukovni fizioterapeut, da li su pitanja samo na zaokruzivanje i koliko ih ima na prijemnom?

Gaga T
6 meseci ranije

Interesuje me da li ce se odrzati drugi upisni rok na visoj medicinskoj za smer fizioterapeut?

Nina
7 meseci ranije

Koliko pitanja bude na prijemnom ispitu?

Reply to  Nina

Maja
8 meseci ranije

Da li se bilo gde može upisati za babicu sa završenim veterinarskim smerom?

Reply to  Maja

ne moze

10 meseci ranije

Zanima me ekolosko-sanitarni inzinjer,da li je tezak prijemni?

Reply to  b

isti je za sve smerove
biologija
Kupi u skriptarnici preko puta skole skrptu za prijemni

Anchica
11 meseci ranije

Zdravo,zanima me smer esteticar-kozmeticar.Da li se na prijemnom polaže samo biologija, i ako da, koje se knjige koriste za pripremu?

Reply to  Anchica

Polaze se samo biologija

Gaga
11 meseci ranije

Da li je visa skola dobila status Akademije? Zanima me sta se sprema za prijemni za smer-babica?

10 meseci ranije
Reply to  Gaga

Nema vise smera babica.

Reply to  Gaga

Ima smer babica, dobila je status

Brana
11 meseci ranije

Pozdrav, da li biste mogli da mi kazete da li je biologija na prijemnom i za strukovnu medicinsku sestru i za strukovnog zubnog proteticara?

Saša
Reply to  Brana

Za smer strukovna medicinska sestra se polaže zdravstvena nega,za smer strukovni zubni protetičar se polaže biologija.

Svetlana
11 meseci ranije

Receno mi je da ove godine,Visoka strukovna skola dobija status Akademije. Da li se nesto menja u proceduri upisa, skolovanja…itd? Konkretno smer radiolog. Hvala

Reply to  Svetlana

Koliko sam shvatila ne

Kristina
1 godina ranije

Sta se sprema za smer medicinska sestra vaspitač, zdravstvena nega ili bioogija?

Reply to  Kristina

Zdravstvena nega

Dea
1 godina ranije

Pozdrav, može li mi neko reci sta se polaže za smer ginekolosko-akuserska sestra? Da li je teže ako prethodno imam završenu gimnaziju, a ne srednju medicinsku? Hvala.

Reply to  Dea

Moze sa gimnazijom

Nikolina
1 godina ranije

Da li moze iz srednje saobracajne skole da se upise smer strukovni zubni proteticar?

Reply to  Nikolina

Moze ako je cetvorogodisnja skola

Svetlana
1 godina ranije

Da li se prilikom polaganja prijemnog na medicinskom fakultetu mogu priloziti svedocanstva iz srednje medicinske skole koju sam zavrsila vanredno – prekvalifikacija umesto gimnazije.
Posto bih tako imam veci broj poena. Da li neko zna da li je to moguce? Hvala 🙂

Reply to  Svetlana

Ja iskreno mislim da nije ali uvek mozes dan nazoves fakultet i pitas

Maja

Pozdrav !
Interesujem se za Visoku zdravstvenu školu strukovnih studija u Beogradu,smer strukovni nutricionista-dijetetičar. Zanima me da li postoje zbirke/skripte za prijemni i kada je pripremna nastava za šk.god 2020/21 ? Koja je cena školarine,pošto sam državljanin Srbije i Republike Srpske/BiH,a srednju školu završavam u Rep.Srpskoj. Kada nije kasno za početi učiti biologiju,s obzirom da u medicinskoj smo imali biologiju samo prve dve godine?

Reply to  Maja

Ne postoje zbirke i skripte ali postoje knjige 3
Pripreme budu od aprila pa na dalje, ove godine su bile 3, Cena skolovanja po godini je 86.000
Ja sam spremala ceo jun i isla sam na pripreme

Isidora
Reply to  Marina

Gde mogu videti koji su autori tih knjiga?

Branislava
1 godina ranije

Da li neko prodaje te knjige iz biologije za prijemni?

Reply to  Branislava

Preko puta vise ima skriptarnica i tu kupi.