Back to homepage

Adresa: Cara Dušana 254, Beograd
Telefon: 011/261-81-20
Email: [email protected]

Visoka zdravstvena (nekadašnja Viša medicinska škola) škola osnovana je januara 1958. godine sa zadatkom da obrazuje kadrove za rad u zdravstveno-socijalnim ustanovama. Škola je do 1963. bila internatskog tipa, primala je samo ženske članove koji su se školovali za više medicinske sestre i više sanitarne tehničare, da bi u kasnijem periodu usled razvoja medicine otvorila nove smerove i proširila svoju obrazovnu delatnost.

Ne znate šta da upišete ili se dvoumite između više fakulteta ili visokih škola? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije uz nadzor stručnog tima. Napravite pravi izbor i usmerite svoju karijeru na pravi put!.

SMEROVI - VISOKA ZDRAVSTVENA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - VISOKA ZDRAVSTVENA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA

BROJ MESTA - VISOKA ZDRAVSTVENA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

najnoviji
najnoviji najviše glasova
Vuk
1 mesec ranije

Koliko bodova treba za sve smerove,to nigde ne pise..?

Zelim da upisem smer strukovni fizioterapeut, da li su pitanja samo na zaokruzivanje i koliko ih ima na prijemnom?

Gaga T
1 mesec ranije

Interesuje me da li ce se odrzati drugi upisni rok na visoj medicinskoj za smer fizioterapeut?

Nina
1 mesec ranije

Koliko pitanja bude na prijemnom ispitu?

Reply to  Nina

3 meseci ranije

Da li se bilo gde može upisati za babicu sa završenim veterinarskim smerom?

Reply to  Maja

ne moze

4 meseci ranije

Zanima me ekolosko-sanitarni inzinjer,da li je tezak prijemni?

Reply to  b

isti je za sve smerove
biologija
Kupi u skriptarnici preko puta skole skrptu za prijemni

Anchica
6 meseci ranije

Zdravo,zanima me smer esteticar-kozmeticar.Da li se na prijemnom polaže samo biologija, i ako da, koje se knjige koriste za pripremu?

Reply to  Anchica

Polaze se samo biologija

Gaga
6 meseci ranije

Da li je visa skola dobila status Akademije? Zanima me sta se sprema za prijemni za smer-babica?

4 meseci ranije
Reply to  Gaga

Nema vise smera babica.

Reply to  Gaga

Ima smer babica, dobila je status

Brana
6 meseci ranije

Pozdrav, da li biste mogli da mi kazete da li je biologija na prijemnom i za strukovnu medicinsku sestru i za strukovnog zubnog proteticara?

Saša
5 meseci ranije
Reply to  Brana

Za smer strukovna medicinska sestra se polaže zdravstvena nega,za smer strukovni zubni protetičar se polaže biologija.

Svetlana
6 meseci ranije

Receno mi je da ove godine,Visoka strukovna skola dobija status Akademije. Da li se nesto menja u proceduri upisa, skolovanja…itd? Konkretno smer radiolog. Hvala

Reply to  Svetlana

Koliko sam shvatila ne

Kristina
6 meseci ranije

Sta se sprema za smer medicinska sestra vaspitač, zdravstvena nega ili bioogija?

Reply to  Kristina

Zdravstvena nega

Dea
7 meseci ranije

Pozdrav, može li mi neko reci sta se polaže za smer ginekolosko-akuserska sestra? Da li je teže ako prethodno imam završenu gimnaziju, a ne srednju medicinsku? Hvala.

Reply to  Dea

Moze sa gimnazijom

Nikolina
8 meseci ranije

Da li moze iz srednje saobracajne skole da se upise smer strukovni zubni proteticar?

Reply to  Nikolina

Moze ako je cetvorogodisnja skola

Svetlana
9 meseci ranije

Da li se prilikom polaganja prijemnog na medicinskom fakultetu mogu priloziti svedocanstva iz srednje medicinske skole koju sam zavrsila vanredno – prekvalifikacija umesto gimnazije.
Posto bih tako imam veci broj poena. Da li neko zna da li je to moguce? Hvala 🙂

Reply to  Svetlana

Ja iskreno mislim da nije ali uvek mozes dan nazoves fakultet i pitas

9 meseci ranije

Pozdrav !
Interesujem se za Visoku zdravstvenu školu strukovnih studija u Beogradu,smer strukovni nutricionista-dijetetičar. Zanima me da li postoje zbirke/skripte za prijemni i kada je pripremna nastava za šk.god 2020/21 ? Koja je cena školarine,pošto sam državljanin Srbije i Republike Srpske/BiH,a srednju školu završavam u Rep.Srpskoj. Kada nije kasno za početi učiti biologiju,s obzirom da u medicinskoj smo imali biologiju samo prve dve godine?

Reply to  Maja

Ne postoje zbirke i skripte ali postoje knjige 3
Pripreme budu od aprila pa na dalje, ove godine su bile 3, Cena skolovanja po godini je 86.000
Ja sam spremala ceo jun i isla sam na pripreme

Isidora
Reply to  Marina

Gde mogu videti koji su autori tih knjiga?

Branislava
10 meseci ranije

Da li neko prodaje te knjige iz biologije za prijemni?

Reply to  Branislava

Preko puta vise ima skriptarnica i tu kupi.

Minja
10 meseci ranije

Sto se tiče prijemnog piše da nam od literature treba biologija po programu medicinske škole. Ali da li po novom ili starom programu? Da li neko zna koje knjige mi trebaju?

Reply to  Minja

Bilologija za medinsku i veterinarsku skolu

10 meseci ranije

Ljudii, da li mogu posle zavrsene veterinarske skole upisati visu medicinsku skolu ili fakultet?

Aleksa
Reply to  Marija

Naravno

Ana
1 godina ranije

Koji su izdavaci iz zdravstvene nege za polaganje prijemnog?

Marijana Marković

Poštovani,
Da li je moguće preći ili prebaciti se na Visoku medicinsku školu sa Visoke medicinske škole u Šapcu? Koja je procedura?

8 meseci ranije

Moze koja je tacno procedura ne znam
Pozovi skolu i raspitaj se

Milo
1 godina ranije

Da li posle zavrsenih 3 godine osnovnih studija zdrastvene nege na privatnom fakultetu moze da se upise za strukovnog labiranta neka razlika predmeta?

Mara
Reply to  Milo