Fakultet tehničkih nauka – Kosovska Mitrovica

Adresa: Kneza Miloša 7, Kosovska Mitrovica
Telefon: 028/425-320
Email: milivoje.dzudovic@pr.ac.rs

Osnovan 2001. godine od strane vlade Republike Srbije. FTN u Kosovskoj Mitrovici je visokoškolska ustanova koja radi u sastavu Univerziteta u Prištini. Fakultet u svom vlasništvu ima računarski centar, kome je cilj da obezbedi izvođenje nastave na savremenom nivou. U svom sklopu sadrži i biblioteku, koja je opremljena stručnom literaturom. Nastava se odvija na tri nivoa studija kroz osnovne akademske, master akademske i doktorske studije.

Ne znate šta da upišete ili se dvoumite između više fakulteta ili visokih škola? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije uz nadzor stručnog tima. Napravite pravi izbor i usmerite svoju karijeru na pravi put!.

SMEROVI - FAKULTET TEHNIČKIH NAUKA

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - FAKULTET TEHNIČKIH NAUKA

TESTOVI ZA PRIJEMNI - FAKULTET TEHNIČKIH NAUKA

BROJ MESTA - FAKULTET TEHNIČKIH NAUKA

KONAČNE I PRELIMINARNE RANG LISTE IZ PRETHODNIH GODINA - FAKULTET TEHNIČKIH NAUKA

1 Komentara
0 Replika
0 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najnoviji najviše glasova
siki

Ako bi pomerili datum polaganja prijemnog ispita sa datuma 29.06.,na neki drugi termin,mnogi studenti koji konkurišu za prijem na Elektrotehničkom fakultetu u Beogradu (pošto se 29.06.,polaže na njemu) polagalo bi i u Mitrovici.Ako postoje bilo kakve mogućnosti za pomeranje termina bili bi Vam mnogi zahvalni!