Departman za matematičke nauke – Novi Pazar

Adresa: Vuka Karadžića bb, Novi Pazar
Telefon: 020/317-754
E-mail: rektorat@np.ac.rs

Na ovom Departmanu Državnog univerziteta u Novom Pazaru održava se nastava u oblastima matematike, informatike i fizike. Studenti stiču neophodna znanja i veštine iz tih oblasti, koje će primenjivati u proizvodnim i uslužnim delatnostima kao i u obrazovnim institucijama širom zemlje.

Studijski programi koncipirani su po modernim i fleksibilnim kriterijumima, na kojima studenti kroz nastavu stiču teorijska i praktična znanja. Nastava se izvodi u skladu sa propisima Bolonjske konvencije i to kroz osnovne akademske, master akademske i doktorske studije.

Ne znate šta da upišete ili se dvoumite između više fakulteta ili visokih škola? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije uz nadzor stručnog tima. Napravite pravi izbor i usmerite svoju karijeru na pravi put!.

SMEROVI - DEPARTMAN ZA MATEMATIČKE NAUKE

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - DEPARTMAN ZA MATEMATIČKE NAUKE