Back to homepage

Telefon: 013/800-174
Website: fpsvrsac.edu.rs
Email: [email protected]

Poslovna škola Megatrend osnovana je 1989. godine, a iz nje se dalje razvio Fakultet poslovnih studija koji je zvanično počeo sa radom školske 1998/99 godine. Osnivanje ovog fakulteta podrazumevalo je proširenje prvobitnog programa koji se primenjivao u radu Poslovne škole Megatrend. Nastava se odvija na dva nivoa studija, kroz osnovne akademske, specijalističke akademske i master akademske studije. Studijski programi realizuju se primenom savremenih metoda i moderne tehnologije u nastavi.

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA

Pravo na konkurs za upis u prvu godinu osnovnih studija imaju kandidati koji imaju završenu srednju školu svih zanimanja u četvorogodišnjem trajanju i koji polože prijemni ispit.

Na prijemnom ispitu polaže se:

• Test iz sklonosti ka ekonomiji
  • Test motivacije
🎓KONKURS ZA UPIS 2014/2015

Školarina za upis u prvu godinu osnovnih akademskih studija je besplatna.