Back to homepage

Telefon: 024/712-209
Website: www.megatrend.edu.rs/fbio/
Email: [email protected]

Fakultet za biofarming u Bačkoj Topoli je privatni fakultet koji radi u sastavu Univerziteta Megatrend. Cilj ove obrazovne i naučno-istraživačke ustanove je realizacija studijskih programa, kao i razvoj naučnih disciplina, privrede i celokupne društvene zajednice. Studijski programi su osmišljeni tako da student stekne širok stepen znanja neophodnih za profitabilnu, održivu i kvalitetnu poljoprivrednu proizvodnju.

Studije se organizuju na tri nivoa, kroz osnovne akademske, master akademske i doktorske studije. Studijski programi koncipirani su u skladu sa Bolonjskom deklaracijom.

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA

Pravo na konkurs za upis u prvu godinu osnovnih studija imaju kandidati koji imaju završenu srednju školu i koji polože prijemni ispit.

Prijemni ispit sastoji se iz testa opšte kulture.

🎓KONKURS ZA UPIS 2014/2015

Školarina za upis na prvu godinu studija je besplatna.