Back to homepage

Telefon: 035/881-53-72
Website: www.educons.edu.rs
Email: [email protected]

Osnovna delatnost Fakulteta ekološke poljoprivrede iz Svilajnca je obrazovanje kadrova u oblasti poljoprivrede koji će se pretežno baviti proizvodnjom zdrave hrane. Obrazovanje počinje sa osnovnim znanjima iz različitih vidova klasične poljoprivredne proizvodnje koja se primenjuju na zahteve proizvodnje organske ili zdravstveno bezbedne hrane uz primenu određenih ekoloških principa. Nastava se odvija na dva nivoa studija, kroz osnovne akademske i master akademske studije.

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA

Pravo na konkurs za upis u prvu godinu osnovnih studija imaju kandidati koji imaju završenu srednju školu svih zanimanja u četvorogodišnjem trajanju i koji polože prijemni ispit.

Na prijemnom ispitu polaže se test opšte informisanosti.

🎓KONKURS ZA UPIS 2014/2015

Školarina iznosi 1.390 evra u dinarskoj protivvrednosti.