Back to homepage

Departman za pravne nauke – Novi Pazar

departman za filoloske nauke univarzitet novi pazarAdresa: Dimitrija Tucovića bb, Novi Pazar
Telefon: 020/316-634
Website: www.uninp.edu.rs
Email: [email protected]

Internacionalni – Univerzitet u Novom Pazaru je osnovan 2002. godine. Osnovna delatnost departmana je obrazovanje učenika u oblasti pravnih nauka. Pored obrazovne, obavlja i naučno-istraživačku i ekspertsko-konsultantsku delatnost. Studijski programi usklađeni su sa principima Bolonjske deklaracije. Nastava se izvodi na prvom stepenu studija kroz osnovne akademske studije.

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA

Pravo na konkurs za upis u prvu godinu osnovnih studija imaju kandidati koji imaju završenu srednju školu svih zanimanja u četvorogodišnjem trajanju i koji polože prijemni ispit.

Prijemni ispit sastoji se iz dva dela:

1. Test opšteg znanja
  2. Test posebnih znanja
🎓KONKURS ZA UPIS 2014/2015

Školarina iznosi 1.100 evra u dinarskoj protivvrednosti.