Back to homepage

Telefon: 011/220-30-29
Website: www.megatrend.edu.rs/fps
Email: [email protected]

Poslovna škola Megatrend osnovana je 1989. godine, a iz nje se dalje razvio Fakultet poslovnih studija koji je zvanično počeo sa radom školske 1998/99 godine. Osnivanje ovog fakulteta podrazumevalo je proširenje prvobitnog programa koji se primenjivao u radu Poslovne škole Megatrend. Nastava se odvija na tri nivoa studija, kroz osnovne akademske, specijalističke akademske, master akademske i doktorske studije. Studijski programi realizuju se primenom savremenih metoda i moderne tehnologije u nastavi.

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA

Pravo na konkurs za upis u prvu godinu osnovnih studija imaju kandidati koji imaju završenu srednju školu u trajanju od 4 godine i koji polože prijemni ispit.

Prijemni ispit je u obliku pisanog rada i sastoji se iz dva dela:

• Prvi deo podrazumeva test sklonosti ka ekonomiji
  • Drugi deo podrazumeva pisanje kratkog motivacionog pisma
🎓KONKURS ZA UPIS 2014/2015

Upis studenata u prvu godinu osnovnih akademskih studija je besplatan.